Zrcadlo, váha a už i šatník – všechno je proti nám

Tak to vypadá na nějakou jinou závadu. Pravděpodobně to bude chtít se podívat realitě do tváře a začít se sebou něco dělat. Možná to nebude nejsnadnější, ale takhle to také nejde dál. To by nám za chvíli i futra od dveří mohly být malé. Takže co teď? Nařídíme si pořádně přísný režim a jde se do toho. A nejlépe hned nastolíme hladovku. No tak to by asi nebyla ta nejlepší volba, ale když už chce někdo podobný přístup, možná bude dobré vyzkoušet metodu k redukci váhy, která spočívá v rozložení týdne. Vlastně se to jmenuje dieta 5:2 a ve skutečnosti se dá držet i dlouhodobě. Spočívá v tom, že 5 dnů se dá jíst tak nějak normálně a 2 dny si utáhnout opasek. Jenomže to nemusí vyhovovat někomu, kdo se přejídá nebo dokonce musí vařit pro celou rodinu, to je pak spíš utrpení.

tabletky

Jste aktivní a zaneprázdnění?

Tohle by mohlo zabrat. 5 dnů se stravovat pokud možno rozumně a zdravě. Žádné dohánění dnů, kdy jsme museli tak trochu hladovět. Doporučuje se čerstvá zelenina, libové maso, oříšky, ryby, nemusíme se vyhýbat ani mléčným výrobkům. Problém může přijít v takzvaných hubených dnech a pokud možno není vůbec dobré si je ordinovat po sobě, ale vložit se pěkně do těch normálních dnů. Pokud má někdo pocit, že to nezvládne, může si zakoupit takový doplněk stravy, který mu pomůže udržet žaludek na uzdě. Adipex retard prodej je naprosto legální a stejně tak je známý jeho skvělými účinky a vyvoláním pocitu sytosti. S tím se dá zvládnout pak snadno i ten hubený den.

hmotnost

To se dá snadno zvládnout

Je pravdou, že dodržovat tento režim není nic těžkého, jen se musí stále počítat kalorie. To ale zase také není na škodu, jelikož si alespoň člověk koriguje jídlo sám, dále vidí, jak vůbec vypadá jeho složený jídelníček a mnohdy je to skutečně dost žalostné. Tento režim není vhodný pro ty, co mají zdravotní potíže, jsou dlouhodobě nemocní nebo těhotné a kojící ženy. Každopádně výsledky má a nesmí se samozřejmě zapomenout na tekutiny. Nejlepší je čistá voda, ale nezatracují se ani neslazené ovocné čaje.